Коллекция готовых блюд из улиток от наших партнеров USH только в Восторгах!

 

З першого дня заснування компанія «USH» прагне перевершити очікування покупців, тому дуже строго стежить за якістю своєї продукції.

Для виробництва ми використовуємо тільки найякісніші продукти:

  • натуральні сортові равлики вирощуються на нашому фермерському господарстві в екологічно-чистій Полтавщині.
  • жири, що входять до складу соусів, не містять консервантів і барвників;
  • мінімізуємо використання штучних добавок, а необхідні замінюємо натуральними;
  • сировина, що використовується у виробництві, не містить ГМО.

Ми контролюємо використання алергенів, мінімізуємо ризики перехресного забруднення продуктів.

Використання равликів у стародавньому світі.

Люди використовують равликів у їжу з давніх часів. Стародавні люди збирали їх та запікали у спеціально відведених ямках і використовували їх в якості «консервів». Вони навіть закривали приготованих равликів вапняною кришкою і таким чином, зберігали декілька днів, а то і навіть місяців.

В Римській імперії велику популярність набирали страви з равликів. З роками вони почали набирати ще більшу популярність, через те, що сам Гален, рекомендував використовувати равликів у свій раціон. Він пояснював це тим, що вживаючи варене м’ясо равликів або тушковане м’ясо може допомогти при захворюваннях опорно-рухового апарату, жінкам потрібно вживати при вагітності, а підліткам під час інтенсивного розвитку і формуванню скелету.

Європейці розводили равликів в садках і парках. На початку минулого століття А. Е. Брем пише про те, що з «давніх пір європейські народи вживають равликів в їжу, Средиземноморскі та Африканскі равлики в Середній Німеччині та Австрії вважається ласою стравою, яка вживається переважно під час посту і масляниці.»

У Швейцарії навіть спеціально розводять цих равликів для вживання їх в їжу і щорічно їх переправляють близько 4 мільйонів в діжках. Равликів вивозять з багатьох інших міст, як, наприклад, з Елінгу в 1901 році вивезено було 10000 равликів, яких продавали по 12 марок за тисячу. Для вживання їх просто відварювали або їли дрібно порубаними, змішуючи з зеленню та іншими приправами.

Користь равликів.

Черевоногих молюсків не дарма вживали в їжу з незапам’ятних часів. На справді, про користь равликів людям було мало відому, але вже розуміли, що равлики позитивно впливають на стан нашого організму.

М’ясо равликів багате на вітаміни, в них є: вітамін А (ретинол), вітамін В1 (тіамін), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В6 (піридоксин), вітамін В9 (фолієва кислота), вітамін В12 (кобаламін), вітамін Е, вітамін К (филлохинон), вітамін РР (ніаціновий еквівалент).

Також, в м’ясі цих равликів міститься корисна для мозку амінокислота – холін. До речі, по частині ретинол, равлик – чемпіон з цієї речовини.

До складу м’яса входять цінні мікро та макро елементи: залізо, цинк, селен, кальцій, натрій. Неймовірно багатий молюск магнієм, калієм, фосфором і міддю.

Всі вітаміни, які містяться у равлику, дуже цінні та легко підлягають засвоєнню.

Равлики, як афродизіяки.

Афродизіяк – речовини та продукти, які здатні посилити пристрасть, розпалити бажання, за допомогою різних продуктів та запахів. Равликів у якості афродизіяку використовували з давніх часів у Франції, Греції та Риму. Часто вони посилювали пристрасть і тому люди вживали їх у вечері та за склянкою смачного вина. Вчені підтвердили догадки та впевнено засвідчили, а також підтвердили експериментально про підвищення пристрасті та загострення відчуттів після вживання равликів.

Равлики, як бізнес для домашнього фермерського господарства.

Для України таке господарство тільки починає набирати оберти. В нашій крані починають відкривати спеціалізовані ресторани, які застосовують равликів у приготуванні страв. Навіть почали з’являтися люди, які стоять на площах та продають равликів на вагу. Тому у вас є можливість зайняти цю майже порожню нішу. Перевага в осіб, які проживають у сільській місцевості.

У їжу зазвичай використовують такийвид равликів – helix aspersa. Вельми невибагливі та прості в розведенні і утриманні тварин, при цьому особини досить великі та поживні. Саме Средиземноморскі та Африканскі равлики вживалися людиною в їжу протягом багатьох століть.

Самий, здавалося б, простий спосіб – відправитися в сад і зібрати молюсків вручну. Ну тільки сад повинен бути великим. Для удобрення ґрунту в облаштований для молюсків вольєр потрібно підкидати свіжоскошений бур’ян, а також додавати кальцієві добрива для формування раковини равликів. Ділянку потрібно постійно зволожувати та берегти від прямих променів сонця – ще одна причина натягнути хоча б брезентовий навіс. Перевагою такого змісту є економія на кормі, який молюски отримуватимуть з бур’яну та інших непотрібних рослин, залишиться лише періодично давати підживлення й удобрювати землю мінералами. Також варто пам’ятати, що в природних умовах равлики ростуть довше.

У разі фермерського господарства рентабельність такого бізнесу може досягати 90 відсотків. Окупність, однак, буде становити 5-6 місяців на очікування першої партії делікатесу.

Добавить комментарий

Присоединяйся

Наши подписчики на Facebook

© 2012-2015, ООО "Восторг"